Moja historia

Autor: admin

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, w których duża ilość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Instrumentalne traktowanie pracowników czy też przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko część przewinień, które spotyka się bardzo często w małych i dużych firmach.


Jeśli panujące w firmie stosunki wśród załogi i pracowników nie są najlepsze, to bardzo chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na szerokim spojrzeniu na problem, zajmując się pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasowym. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Z całą pewnością w mojej pracy jest przydatne wiedza, którą przez lata zdobywałam. Skończyłam między innymi kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością związanej z psychologią pracy. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom w dalszym ciągu rozszerzałam swoją wiedzę, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też sposobów mediacji.


Przez zdobyte doświadczenie mogę się w pełni realizować w czasie wykonywania swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z dużą ilością prywatnych firm, oraz z urzędami różnego szczebla i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Zajmuję się także kompleksowym wdrażaniem sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a oprócz tego z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych publikacji w prasie branżowej.


Każde moje zlecenie to po pierwsze pełna poufność, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Mogę się między innymi zająć audytami kompetencyjnymi i personalnymi, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także poprawiam procesy HR. Chętnie także realizuję warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do lepszej pracy.


Opublikowany: 05.06.2018

Tagi:
Najnowszy

Zbliżające się szkolenia i konferencje

Serdecznie zapraszamy I Menedżerów do skorzystania z najbliższych kursów: Analiza danych Six Sigma i analiza przyczyn źródłowych - symulacja biznesowa, ośrodek konferencyjny „Górska Oaza

Czytaj więcej...