Kursy dla studentów – wyjazdy do USA

Autor: admin

Nasi instruktorzy realizują kursy i notyfikacje wyrównawcze dla maturzystów migrujących do Ameryki lub Anglii. Pozwalaja one na uznawaną przez instytucje edukacyjne rekrutację do tamtejszej szkoły - collegu. Do tej pory prowadziliśmy m.in. niżej opisane warsztaty: 

Formalna definicja programów nr O38/USA:

Automotive Body Repair and Refinishing oferuje wszystkim zainteresowanym uczestnikom wiedzę i umiejętności dotyczące naprawy i naprawy uszkodzonych lub używanych samochodów. Treści kursu mogą obejmować (ale nie ograniczają się do nich) rozciąganie i kurczenie się metalowej blachy karoserii; umiejętności spawalnicze; prostowanie ram i metali; naprawa materiałów z włókna szklanego i syntetycznych; usuwanie, naprawa i instalowanie automatycznych części karoserii, takich jak panele, maski, drzwi i okna / szkło; przygotowywanie pojazdów i powierzchni pojazdów do odnawiania; obraz; nakładanie wypełniaczy; i szacowanie kosztów materiałów i robocizny.

Charakterystyka kursów nr N48/USA:

Przeznaczony dla ciężarnych nastolatków i / lub rodziców, tematy w ramach opieki zdrowotnej dla rodziców Szkolenia dla nastolatków obejmują szeroki zakres zagadnień związanych ze zdrowiem i rodzicielstwem, zazwyczaj obejmujących opiekę prenatalną i poporodową, zdrowie i dobre samopoczucie młodych rodziców, rozwój dziecka, zarządzanie stresem i role rodziców / dorosłych. Seminaria mogą również obejmować pomoc akademicką, eksplorację kariery, zarządzanie finansami i tak dalej.

Opis kursów nr D67/USA:

Doświadczenia w zakresie zakwaterowania w miejscu pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z zakwaterowaniem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Programy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Opis kursów nr O55/USA:

Zrównoważone / alternatywne Programy rolne badają zmiany i problemy technologiczne i środowiskowe. Szkolenia te dotyczą alternatywnych podejść do produkcji żywności, w tym, między innymi, metodami i praktykami produkcji organicznej, niskonakładowej, naturalnej i zrównoważonej. Zawartość kursu może obejmować porównanie skutków alternatywnych praktyk produkcyjnych z tradycyjnymi praktykami produkcyjnymi.

Formalna definicja kursów nr A82/USA:

Niezależne od prac metalurgicznych Programy, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają słuchaczom zapoznanie się z tematami związanymi z metalami. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis kursów nr F83/USA:

Seminaria Human Services-Aide oferują starszym dzieciom możliwość pomocy instruktorom w przygotowywaniu, organizowaniu lub dostarczaniu programów kursów. Uczniowie mogą zapewnić pomoc szkoleniową lub instruktażową innym mlodszym nastolatkom.


Opublikowany: 05.06.2018

Tagi:
Najnowszy

Zbliżające się szkolenia i konferencje

Serdecznie zapraszamy I Menedżerów do skorzystania z najbliższych kursów: Analiza danych Six Sigma i analiza przyczyn źródłowych - symulacja biznesowa, ośrodek konferencyjny „Górska Oaza

Czytaj więcej...