Biznes dla sektora non profit

Autor: admin

Wespół z Fundacją Training Projects zachęcamy do zgłaszania się w programie „Pracodawcy dla NGO”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę wylosować bezpłatne warsztaty edukacyjne – jako nagrodę w rewanżu za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Na razie treningi przeprowadzono dla dziesięciu firm – w każdym miesiącu wylosowywana jest kolejna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Laureat będzie miał możliwość wybierac lokalizację kursu, optymalną dla swojej załogi datę, a co najważniejsze - tematykę warsztatu. Paleta opcji jest spora: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez myślenie strategiczne albo warsztaty handlowe, po finanse menedżerskie.

Dotąd z oferowanego wsparcia skorzystali: Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej, VENTO CONSULTING Paweł Schmidt, Szkoła Języków Obcych DIALOG Majorczyk, Erechemla-Durda Spółka Jawna, Przedsiębiorstwo Wdrażania Technik Komputerowych „ATLAS” A. Kozakiewicz, B. Kot Spółka Jawna.

Nagrodzone kampanie: Integrating Elderly Citizens into Information Society (IECIS), W Gminie Mysłakowice jest miejsce dla Ciebie, Kluczowe kompetencje małopolskich pracowników po 45 roku życia, Rozwój potencjału zasobów ludzkich Podkarpacia poprzez szkolenia, Wspieranie rozwoju pracownika +45 poprzez nabycie kwalifikacji kadrowo-płacowych

Szkolenia dla beneficjentów w naszej akcji non profit organizujemy w ośrodkach konferencyjnych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Pomarańczowy Rumak w Tuszowie Dolnej i Okragły Dąb w OławieOpolu.

Naszym partnerem w dziedzinie łączenia wlonariuszy z korporacjami jest agencja badawcza Szkoła Zarządzania z Warszawy. Są oni fachowcami w tematyce symulacji menedżerskich, wyjazdów integracyjnych i wybranych szkoleń z zakresu zarządzania. W konsorcjum polecamy naszym klientom poniższe narzędzia:

- Interaktywne symulacje menedżerskie z tematyki kierowania projektem, zarządzania strategicznego, finansów menedżerskich, zarządzania czasem, kierowania procesami produkcyjnymi i rozwiązywania problemów

- Realizowane w plenerze lub budynku projekty team building o mocno edukacyjnym charakterze – programy wspierające umiejętności budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Warsztaty z zarządzania z następującej tematyki: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, kierowanie ludźmi, zarządzanie przez cele, asertywność, oraz tematyka handlowa

Jako współpracownik tej organizacji zapewniamy upust na wszystkie opisane tutaj programy – 15% po powołaniu się na nas. Dodatkowo chętnie zaproponujemy na życzenie coaching wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .

Opublikowany: 05.06.2018

Tagi:
Najnowszy

Zbliżające się szkolenia i konferencje

Serdecznie zapraszamy I Menedżerów do skorzystania z najbliższych kursów: Analiza danych Six Sigma i analiza przyczyn źródłowych - symulacja biznesowa, ośrodek konferencyjny „Górska Oaza

Czytaj więcej...